O Nas

TORITAL TORUŃ  sp. z o.o. to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.


 Czekamy na Ciebie w naszym salonie, aby pomóc Ci wybrać nowy samochód.
 W  TORITAL TORUŃ  sp. z o.o. oferujemy szeroki wybór nowych i używanych pojazdów po przystępnych cenach. Nasi profesjonalni i zorientowani na Klienta pracownicy wysłuchają Twoich potrzeb i pomogą wybrać odpowiedni samochód. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie dla Ciebie finansowanie nowego auta i harmonogram spłaty rat.

Możesz znaleźć swój nowy lub używany samochód wśród dostępnych aut lub zamówić nowy model skonfigurowany oraz dostosowany do Twoich potrzeb.  Możesz zarezerwować jazdę próbną, by przetestować swój wymarzony samochód, jak również zapytać o wycenę używanego samochodu.
 Nie przegap też naszych Promocji, które są stale aktualizowane i pełne ofert na każdą kieszeń.
 Obsługujemy Klienta także po zakupie samochodu.

W dziale Posprzedaży mamy wysoko wykwalifikowany personel i oryginalne części zamienne, które gwarantują szybki i rzetelny serwis.


 Skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij maila lub wypełnij formularz na naszej stronie.
 Czekamy na Ciebie!


DROGI KLIENCIE,

Mając na uwadze wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO), które stosujemy od 25 maja 2018 r. reguluje postępowanie z danymi osobowymi w wszystkich krajach Unii Europejskiej po to, by chronić Twoje dane.  Twoje dane osobowe potrzebne są nam abyśmy mogli podpisać z Tobą umowę, czy przesłać Ci naszą ofertę. Jednak dzięki RODO masz większą kontrolę nad tym, kto i w jaki sposób przetwarza Twoje dane osobowe.


W sprawach ochrony swoich danych osobowych możesz się skontaktować z nami:

e-mailem: sekretariat@torital.pl
lub wysyłając korespondencję na adres naszej siedziby:

Torital Sp. z o.o., ul. Poznańska 152, 87 – 100 Toruń

Wybrana lokalizacja