Promocja


Teraz z pakietem ubezpieczeń OC i AC w cenie!

Leasing od 102% z ubezpieczeniem w cenie to atrakcyjna oferta dla Klientów biznesowych. Rozwiązanie to jest często wybierane z uwagi na możliwości wykupu auta po zakończeniu trwania umowy.

Stanowi on ciekawą propozycję dla właścicieli firm lub przedsiębiorstw, z uwagi na przewidywalne miesięczne opłaty. Dodatkowo, atutem jest również możliwość dalszego użytkowania samochodu po zakończeniu umowy finansowania poprzez jego wykup.

Najważniejsze korzyści:
- Atrakcyjny całkowity koszt leasingu
- Okres leasingu 24-60 miesięcy
- Pierwsza wpłata 1 PLN - 45%
- Stałe raty miesięczne
- Brak limitu kilometrów oraz poziomu zużycia samochodu
- Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa

Skonfiguruj swojego nowego dostawczego Fiata, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Fiata Professional.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Oferta leasingowa Stellantis Financial Services dotyczy modeli Marki Fiat i jest skierowana do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do komunikowanego całkowitego kosztu leasingu 102% to: okres 24 miesiące, wpłata własna 45%, wykup 19%. Promocyjne ubezpieczenie z subwencją. Pełne komunikacyjne ubezpieczenie pakietowe obejmujące OC, AC, NNW oraz Assistance. Brak udziału własnego w szkodach, utrzymanie sumy ubezpieczenia dla fabrycznie nowego pojazdu, brak redukcji sumy ubezpieczenia po szkodzie, gwarancja naprawy w ASO Fiat, kompleksowa obsługa ubezpieczeniowa w salonach i serwisach na terenie całej Polski. Pakiet dostępny za 1zł w przypadku skorzystania przez klienta z oferty zakupu w finansowaniu Stellantis Financial Services. Istnieje możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej o liczne opcje dodatkowe – płatne przez Klienta. Oferta dotyczy tylko samochodów nowych. Szczegóły oferty znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Fiat. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.