GWARANCJA I OBSŁUGA SERWISOWA

 

Nabywając samochód marki Fiat, możesz skorzystać z zalet usługi, dzięki której każda podróż odbędzie się z dala od wszelkiego ryzyka i nieoczekiwanych wydatków.

 

Gwarancja na samochód

Wraz z zakupem nowego Fiata uzyskujesz 24-miesięczną Gwarancję, trwającą od daty odebrania samochodu, bez limitu przebiegu.

Gwarancja ta obejmuje wady fabryczne samochodu, które będą naprawiane nieodpłatnie, z zastosowaniem oryginalnych lub odnowionych części zamiennych.

Wszelkie interwencje gwarancyjne będą realizowane przez Sieć Serwisową Fiat, a obejmują one:

 • naprawę lub wymianę wadliwego detalu;
 • robociznę obejmującą wymianę komponentów lub naprawę;
 • dostarczenie materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania napraw na Gwarancji.

W okresie Gwarancji na samochód będzie można korzystać z usług pomocy drogowej.


GWARANCJA NA LAKIER
Samochód posiada gwarancję na wady fabryczne lakieru przez okres 36 miesięcy od daty odebrania go z salonu. Gwarancja obejmuje całkowite lub częściowe lakierowanie naprawcze samochodu, mające na celu usunięcie potwierdzonej anomalii zgodnie ze standardowymi warunkami producenta.

GWARANCJA NA PERFORACJĘ
Elementy strukturalne karoserii samochodu objęte są gwarancją na perforację spowodowaną przez korozję, gdy wytworzy się ona od wewnątrz i przebije na zewnątrz. Gwarancja obejmuje naprawę i/lub wymianę wszelkich oryginalnych elementów strukturalnych karoserii, w których nastąpiła perforacja przez korozję, a obowiązuje przez okres 8 lat od daty odebrania samochodu.
Zachęcamy do zapoznania się z warunkami gwarancji podanymi w Książce Gwarancyjnej.
 
 


ASSISTANCE to program z zakresu mobilności oferowany Klientom przez markę Mopar®: możliwość spokojnego podróżowania i korzystania z usługi pomocy drogowej dostępnej 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Assistance przewiduje dla posiadaczy samochodów Fiat szereg kompletnych i funkcjonalnych programów pomocy drogowej, obowiązujących w całej Europie*.

 

(*) Zapoznaj się z treścią Książki Gwarancyjnej samochodu, w której podano sposoby świadczenia, warunki, ograniczenia oraz wyłączenia z usług.


POMOC DROGOWA
Podróżowanie z uśmiechem na twarzy i bez niepotrzebnych zmartwień to podróżowanie ze świadomością, że zawsze można liczyć na pomoc drogową, która zaoferuje nam szeroką gamę rozwiązań na wszelkiego typu usterki.

Mopar® przygotował szereg usług dla Ciebie i Twojego samochodu:

 • Mobilny warsztat*
 • Holowanie*
 • Samochód zastępczy*
 • Koszty dodatkowego transportu*
 • Zapewnienie powrotu podróżnym lub kontynuacja podróży*
 • Zakwaterowanie w hotelu*
 • Odbiór pojazdu po naprawie*
 • Transport pojazdu nienaprawionego*
 • Serwis informacyjny

(*) Zapoznaj się z treścią Książki Gwarancyjnej samochodu, w której podano sposoby świadczenia usług, warunki, ograniczenia oraz wyłączenia z usług.

PRZEGLĄDY

PRZEGLĄDY OKRESOWE

Każdy samochód wymaga okresowego wykonywania czynności przeglądowych.

Grupa Fiat przygotowała więc dla każdego produkowanego przez nią modelu/wersji samochodu Wykaz czynności przeglądów okresowych niezbędnych w celu monitorowania stanu działania i ogólnej sprawności pojazdów.

Przestrzeganie zaleceń Wykazu czynności przeglądów okresowych pozwala również na zoptymalizowanie osiągów i zużycia paliwa przez samochody oraz, w miarę wydłużania się okresu eksploatacji, przestrzeganie norm emisji i ogólnych wymagań środowiskowych, a także zachowywanie przez samochód takiego stanu, który zapewni mu przechodzenie przez przewidziane prawem badania techniczne pojazdów.

Specyficzne zalecania dotyczące Twojego samochodu, znajdziesz w dołączonej do niego Instrukcji obsługi.

Mopar Vehicle Protection

MOPAR® VEHICLE PROTECTION

 

Paleta usług przygotowanych pod kątem Twojego samochodu, zapewnia, że wszystkie czynności serwisowe / naprawy są wykonywane u Dealerów i w Autoryzowanych Stacjach Obsługi marki Fiat w Polsce / Europie, przez wysoko kwalifikowanych i odpowiednio wyspecjalizowanych techników, z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych i właściwych narzędzi oraz urządzeń diagnostycznych.

 
 
 


MOPAR® VEHICLE PROTECTION to wyjątkowa gama usług zatwierdzona przez Fiat Chrysler Automobiles SpA, Oferuje możliwość wydłużenia gwarancji na samochód na usterki poza okres gwarancji podstawowej, poprzez wybór jednego z programów, który możesz dostosować do własnych potrzeb, a który gwarantuje obsługę we wszystkich Autoryzowanych Stacjach Obsługi Fiat w całej Europie.
Dostępne są również pakiety obsługi serwisowej, zapewniające wykonanie przeglądów i obsług okresowych wskazanych przez producenta; jak również pakiety oferujące kontrole czy wydłużenie usługi Assistance.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą usług oferowanych przez Mopar® Vehicle Protection dla Twojego samochodu.


Maximum Care:

maksymalne zabezpieczenie i żadnych zmartwień

Maximum Care jest to najbardziej kompleksowy program Mopar® Vehicle Protection.
Zapewnia całkowite zabezpieczenie Twojego samochodu przed usterkami komponentów mechanicznych i elektrycznych, umożliwiając wybór okresu trwania gwarancji w zależności od Twoich potrzeb i preferencji.


Powertrain Care:

zakres niezbędny i maksimum oszczędności

Niezbędna ochrona przed możliwymi usterkami w silniku, skrzyni biegów i układzie przeniesienia napędu Twojego samochodu. Jest to program najwygodniejszy, który dostępny jest w kilku różnych opcjach.
Wybierz okres trwania gwarancji najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.