Informacje o firmie Torital Sp. z o.o.

 

Torital Sp. z o.o. Fiat znajduje się w mieście Toruń. W Torital Sp. z o.o. znajdziesz starannie dobraną ofertę samochodów Fiat, w tym modele Fiat 124 Spider, Fiat 500, Fiat 500C, Fiat 500L, Fiat 500L Trekking, Fiat 500X City Look, Fiat 500X Off Road Look, Fiat Doblò, Fiat Panda, Fiat Panda 4x4, Fiat Panda Cross, Fiat Punto, Fiat Qubo oraz Fiat Tipo. Mamy do zaoferowania dużą różnorodność nowych aut, jak również pełny wachlarz samochodów używanych, wszystkie w atrakcyjnych cenach dzięki naszym ekskluzywnym promocjom!

Nasi doświadczeni pracownicy Działu Posprzedaży oferują profesjonalną obsługę Klienta oraz oryginalne części zamienne, aby zapewnić spełnienie Twoich oczekiwań. Nasz zespół przeszkolonych ekspertów Fiat jest do Twojej dyspozycji w każdej chwili.

Przyjazny i profesjonalny personel Torital Sp. z o.o. Fiat zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz doświadczyć zakupów na poziomie światowym, zadzwoń lub wstąp do naszego punktu dealerskiego w mieście Toruń, aby zapytać o ofertę lub umówić się na jazdę testową.